ТОВ "Сталь Союз"

Про компанію

Де вигідно купити металопрокат?

Інтернет-магазин "Сталь Союз" пропонує покупку профільного металопрокату за вигідними умовами. Доставка металу здійснюється не тільки по Україні, а й у зарубіжні країни різними видами транспорту (залізничним, морським чи автомобільним), а ціни на труби, листи та арматури формуються з урахуванням рекомендацій виробників. тому ви гарантовано заощаджуєте кошти, купуючи даний товар на нашому сайті.

У каталозі ви можете купити металопрокат наступних видів:

  • кольоровий (мідь, латунь, бронза, алюміній);
  • чорний (балка, арматура, катанка тощо);
  • нержавіючий;
  • трубний;
  • титановий.

Також у продажу є якісна та недорога сталева сітка, різні гумотехнічні вироби та супутні послуги.

Переваги нашого онлайн-магазину

Сьогодні купити металопрокат вигідніше через інтернет-каталог, який безпосередньо співпрацює з виробниками та не користується посередницькими послугами. Саме у такому форматі працює компанія "Сталь Союз". Ми постійно розширюємо асортимент пропозицій, стежачи за його актуальністю та доступністю. У нас практикуються як оптові, так і роздрібні замовлення, персональний підхід до кожного покупця та ретельний контроль за якістю продукції. Якщо ви не можете знайти та купити прецизійні або інструментальні сплави, листи або труби з міцного нержавіючого матеріалу, дріт, квадрат, коло, шестигранник, смугу або куточок з потрібної металевої сировини - ці товари напевно знайдуться в нашому магазині!

Однією з наших головних завдань є розвиток високих стандартів сервісного обслуговування, тому ми пропонуємо клієнтам лише оптимальні умови співпраці, стабільно поповнюючи перелік послуг. Ви зможете не тільки купити металопрокат, але й замовити роботу з з згинання труб або розкрою листового металу, буду впевненими, що завдання реалізується досвідченими фахівцями у цій сфері. На сайті ви завжди можете ознайомитись з цікавими тематичними статтями, щоб бути в курсі новин металообробної промисловості. Купуйте металопрокат прямо на сторінці сайту та дочекайтеся оперативного дзвінка менеджера, який уточнить подробиці доставки нашої продукції до вашого регіону. Скориставшись сервісом інтернет-магазину "Сталь Союз", ви оціните всі переваги та обов'язково забажаєте поповнити лави наших постійних клієнтів!

Статті

15.09.2022
Спрос на цинк продолжает расти
15.09.2022
Магнитка принимает участие в 20-й международной выставке "Металл-Экспо 2022"
15.09.2022
Доставка в подарок!